Kurumsal
Allianz Yetkili Acentesi olarak; Ev, aile, araba, işyeri, dask, sağlık ve hayat sigortaları konularında faaliyet göstermekteyiz.
Acenteliğimiz 2008 yılında kurulmuş olup, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi sahibidir Ve T08611-AS47 Levha numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlıdır. Tüm Faaliyetlerimiz Sigorta Acenteleri Yönetmeliği ve Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütülmektedir.
Hızla büyüyen ve gelişen sigorta sektöründe sağlam adımlarla ilerleyen Gözdem Sigorta kurumunuzun geleceğini güvence altına almanızda size profesyonel bir koçluk sunmaktadır. Size atanan uzman bir temsilciyle sizlere Özel bir hizmet sunuyoruz. Tüm risk analizlerinizde size en iyi çözümler üreterek, doğabilecek risklerine karşı geleceğe güvenle bakmanızı sağlıyoruz.

Misyonumuz
Çağdaş, kurumsal bir iş anlayışını benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarımızla, kişi ve kurum haklarına saygılı, geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine sigortacılıkta en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve toplumumuza karşı sorumluluğumuzun bilincinde, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı teknolojik yeniliklerle birleştirerek, geçmişte olduğu gibi gelecekte de sigortacılıkta güven ve memnuniyetin ilk adresi olmak.

Kalite Politikamız
Yönetim olarak hedefimiz, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektir. Hizmet sürecinde temel prensibimiz, müşteri odaklı yapılanmayı esas alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sürecine dahil etmek, böylece hizmetin kalitesini sürekli arttırmaktır.